Parador – Vinylové parkety

Parador ohlasuje novú éru svojho sortimentu v podobe vinylu. Vysoko kvalitná elastická podlahová krytina je ideálnou voľbou pre ľudí s vysokými nárokmi na kvalitu a zmyslom pre individuálne zariadenie priestoru. Nové vinylové podlahy Parador sa vyznačujú extrémne vysokou životnosťou, komfortom a štýlovým dizajnom. Vďaka svojej príjemnej vlastnosti, jednoduchej starostlivosti a odolnosti voči vlhkosti a chemickým látkam sú vhodné do kuchyne i kúpeľne. Špeciálna povrchová úprava znamená, že vinylové podlahy Parador sú vynikajúcim riešením pre alergikov. Kolekcie Classic a Trendtime majú obvyklú škálu dekorov, ktoré umožňujú, aby sa sny o podlahe stali skutočnosťou.

Parador - Vinyl classic

Vinyl Classic

Vinyl Classic definuje podlahy v nadčasovom štýle. Výber z rôznych drevených dekorov a povrchových štruktúr v širokom formáte wideplank ponúka široké spektrum pre každý štýl zariadenia – klasický či moderný. Elegantne zvýrazní každý obytný priestor.

Parador - Vinyl trendtima

Vinyl Trendtime

S vinylom Trendtime sa dajú realizovať tradičné i moderné nápady v zariaďovaní. Kamenné dekory vo výraznom dlaždicovom vzhľade alebo drevené dekory vo formáte dosky chateau, vinylová kolekcia Trendtime premení aj vysoko frekventované plochy na vysnívaný obytný priestor.