Masívne drevené parkety PARADOR

Drevené parkety zvyšujú hodnotu obytného priestoru viditeľným spôsobom. Drevo ako prírodný materiál dáva každej miestnosti pocit tepla a pohodlia. Predstavuje ideálny základ pre vkusné a štýlové zariadenie bytu či izby. Drevené a masívne parkety Parador ponúkajú množstvo možností pre vytvorenie Vášho vlastného individuálneho štýlu zariadenia. Rôzne formáty lamiel, vzory a rôzne povrchové úpravy predstavujú nekonečné možnosti vytvorenia exkluzívneho podlahového dizajnu. S kolekciami drevených a masívnych parkiet Parador Classic, Trendtime a Edition premeníte svoje sny o modernom, nadčasovom a elegantnom zariadení na skutočnosť. Tradičné či moderné, drevené a masívne parkety Paradoru sú vo svojich prevedeniach nadčasové.

Masívne drevené parkety Classic

Kolekcia Classic vyžaruje nadčasovú eleganciu. Vďaka svojej prirodzenej kráse a nezávisle od aktuálnych trendov dáva dobrý základ pre vkusné zariadenie a ponúka trvalú hodnotu, ktorá nestarne.

Masívne drevené parkety Trendtime

Drevené a masívne parkety z kolekcie Parador Trendtime ponúkajú celý rad zanemnitých drevín v rozličných formátoch a dizajnoch. Medzi najvyhľadávanejšie povrchové úpravy patria momentálne kefovaná,  štruktúrovaná a rezaná, ktoré sledujú trend “vidieckosti” a prirodzeného vzhľadu “strého dreva”. Lamely vyrobené zo staršieho dreva, ktorého vek a viditeľná zrelosť sú dôkazom pretrvávajúcej krásy prírodného materiálu, akým drevo je, rovnako dodávajú šarm moderným podkrovným bytom.

Masívne drevené parkety Edition

Slávny taliansky dizajnér a architekt Matteo Thun navrhol exkluzívne pre Parador drevné a masívne parkety z duba a z orecha. Thunove výtvory sú úchvatné vďaka výnimočnej estetickosti dreva, ktoré vyzdvihuje materiál špeciálnou olejovou povrchovou úpravou.