Laminátové podlahy PARADOR

Laminátové parkety už dávno zanechali za sebou svojich predchodcov – parkety z prírodného a masívneho dreva – a to najmä z dôvodu dlhej životnosti a jednoduchej údržby. Tým sa z nich stáva vhodný kandidát na použitie tam, kde sú podmienky veľmi náročné a podlaha je intenzívne využívaná.
Dnes sa laminátové podlahy využívajú ako náhrada skutočných drevených parkiet. Laminátové podlahy od svetového nemeckého výrobcu Parador zohrávajú špeciálnu úlohu v tomto vývoji. Vďaka dlhoročným skúsenostiam s drevom a vybavenosti modernými technológiami ponúka spoločnosť Parador autentické interpretácie vysoko kvalitného dreva a iných tradičných materiálov, ako napr. kameň či betón a verne ich realizuje ako dekory laminátových podláh.

Parador-laminát-classic

Laminát Classic

Laminátové podlahy Parador Classic ponúkajú široký výber drevených dekorov v takmer dokonalej imitácii prírody. Harmónia a nadčasová elegancia vyžarujúca z podláh tejto kolekcie ich stavia do role horúcich kandidátov vhodných pre všetky typy interiérov.

Laminát Trendtime

Parador Laminát Trendtime je reprezentantom súčastných trendov v dizajne. Ponuka sa pohybuje od autentickej reprodukcie jemných driev až po neobvyklé grafické motívy – rôzne veľkosti, povrchy a vzory.

Laminát Edition

Laminátové podlahy z kolekcie Edition povzášajú individuálny dizajn na novú úroveň. Sú vytvárané výhradne pre Parador s dvanástimi poprednými medzinárodnými dizajnérmi.