Dýhované parkety PAR-KY

6 dôvodov prečo si vybrať dýhované parkety PAR-KY:

1. Priateľské k prírode

PAR-KY rešpektujú prírodu. Vrchná vrstva dýhy je iba 0,6 mm hrubá, vďaka čomu sa prírodné zdroje využívajú udržateľným spôsobom. Z 1 stromu sa tak vyrobí 25krát viac dýhovaných podláh PAR-KY ako drevených parkiet. Navyše drevo využívané pri podlahách PAR-KY pochádza výlučne z trvale udržateľných lesov.

2. Priateľské k životnému prostrediu

Zhruba 30 % energie použitej pri výrobe dýhovaných parkiet PAR-KY pochádza zo solárnych panelov nachádzajúcich sa priamo v priestoroch areálu výroby. Zvyšných 70 % je nakúpená zelená elektrina.

3. Priateľské k Vášmu zdraviu

Dýhované parkety PAR-KY patria medzi zdravé podlahy. Zodpovedajú najprísnejším európskym normám týkajúcich sa emisií prchavých organických látok. Emisie formaldehydu sú rovnako znížené pod povinné minimum. Dýhované parkety PAR-KY teda zlepšujú vzduch vo Vašom obývacom priestore.

4. Nezaťažia Váš rozpočet

Vďaka optimálnemu využívaniu dreva vyrába spoločnosť PAR-KY dýhované parkety vo veľmi dostupných cenách.V jednej zo štyroch kolekcií sa určite nachádzajú drevené podlahy pre Váš rozpočet.

5. Jednoduchá pokládka

Vďaka spoju Uniclic® bude pokládka parkiet PAR-KY pre Vás hračkou. S nosnou doskou z HDF bude pokládka rovnako jednoduchá ako pri laminátových podlahách, vychutnáte si však pri nej krásu a teplo skutočného dreva.

6. Jednoduchá údržba

Dýhované parkety PAR-KY sú povrchovo upravené 8 ultra tvrdými nátermi, vďaka ktorým je údržba podláh veľmi jednoduchá.

 

Deluxe


Image description or alternate text.


Kolekcia DELUXE je pýchou spoločnosti PAR-KY. Je jednotkou na všetkých úrovniach: parkety z tejto kolekcie sú pevné, krásne a priateľské k životnému prostrediu. Táto kolekcia ponúka najvyššiu možnú kvalitu v dýhovaných parketách, v najštýlovejšom dizajne, aký drevo môže ponúknuť. Každá zo šiestich farieb dodá Vášmu interiéru nádych jedinečnosti, a to s dobrým pocitom, že ste spravili správnu voľbu aj s ohľadom na životné prostredie.

Lounge


Parky lounge dyhovane.


Potrebujete podlahu do priestoru s vysokou záťažou? Riešením pre Vás je kolekcia LOUNGE. Vďaka ultra pevnej nosnej doske z HDF znesú dýhované parkety z tejto kolekcie aj vysokú a frekventovanú záťaž. Sú nárazuvzdorné a znesú aj menšie výkyvy vlhkosti. 8 vrstiev ultra tvrdého povrchového laku spevňuje lamelu ešte viac.

Veľmi pevná a zároveň elegantná kolekcia. Malé krátke lamely v kombinácií s jemným skosením hrán dávajú dýhovaným parketám exkluzívnym charakter. Hodvábny či matný lak sú dve povrchové úpravy dostupné v kolekcii PAR-KY LOUNGE.

Pro


Par-ky Pro


Kolekcia PRO ponúka na výber krátke široké lamely v prevedení najtrendovejších drevín, s ohľadom na vysokú kvalitu a prijateľnú cenu. V kolekcii PRO sa spájajú výhody ostatných kolekcií dýhovaných parkiet PAR-KY, t.j. teplo a komfort skutočného dreva s prednosťami laminátu, t.j. jednoduchá pokládka a nenáročná údržba.

Sound


Par-ky sound.


Hľadáte špeciálne riešenie pre Vašu podlahu? Kolekcia dýhovaných parkiet SOUND Vám ponúka exkluzívne druhy drevín. Tieto druhy sú často nestále a pomerne nákladné v podobe masívnych drevených parkiet. Vďaka jedinečnému zloženiu parkiet PAR-KY Vám ponúkame kvalitnú a dostupnú podlahu. Dýhované parkety majú v skutku len tenkú vrchnú vrstvu skutočného dreva, vďaka čomu sa aj exotické dreviny stanú dostupnými a to za veľmi príťažlivé ceny.