Obklady na steny PARADOR

Parador poskytuje exkluzívny vzhľad nielen podlahám. Sofistikované produkty určené na steny a stropy značky Parador si tak isto držia vysokú úroveň. Obklady ClickBoard a dekorové panely menia steny a stropy z architektonických nevyhnutností na prostriedky vyzdvihujúce Váš osobitý štýl. Tvorivé zámery v tomto smere nepoznajú hranice. Vďaka množstvu rôznych dekorov a textúr sa obklady na steny a stropy hodia do každej miestnosti.

Obklady ClickBoard

Obklady ClickBoard sa používajú na dekoráciu stien, stropov a šikmých stropov vo veľkých priestoroch či na vyzdvihnutie jednotlivých častí interiéru. Vychádzajú z najnovších trendov zariadení domácností. Vzhľad bez viditeľných spojov a široká paleta dekorov robia z dekorácie stien a stropov jedinečný dizajnový zážitok.

Dekorové panely

Dekorové panely Parador menia steny a stropy na vkusné jedinečné prvky s typickým charakterom. Široký sortiment zahŕňa tradičné i moderné dekory, rôzne šírky panelov a typy spojov. Predstavy o osobitom štýle zariadenia Vašej domácnosti sa s dekorovými panelmi menia na skutočnosť.