O NÁS

Spoločnosť KS-KOMFORT s.r.o. sa prvýkrát dostala do povedomia na slovenskom trhu v roku 1995 a od roku 2001 vyvíja svoju činnosť pod zmeneným názvom KS-KOMFORT Komárno s r.o.
Od začiatku svojho pôsobenia je firma zameraná na predaj a realizáciu podláh a príslušenstva veľkoobchodne, ale aj konečnému spotrebiteľovi.
Počas uplynulých desiatich rokov sa spoločnosť úspešne rozrastá, vďaka čomu rozšírila svoj sortiment podláh o nové prestížne svetové značky laminátových a drevených podláh a o predaj a realizáciu detských ihrísk tak pre súkromné, ako aj pre verejné účely. Navyše vďaka neustálemu preškoľovaniu svojich zamestnancov zahrnula do svojich služieb aj odbornú pokládku podláh a bezpečnostných povrchov, montáž dverí a detských ihrísk. Spoločnosť KS-KOMFORT Komárno s.r.o. je partnerom viacerých popredných svetových výrobcov a značiek laminátových, drevených a dýhovaných podláh a doplnkov ako Parador, Esprit, Kronooriginal, Quickstep, Wittex, Par-ky, Befag, Neuhofer, interiérových dverí G.D. Dorigo, Invado, Porta Door, Dre, gumených bezpečnostných povrchov Regutec a detských ihrísk Sarba a Jungle Gym. V priebehu svojho pôsobenia na trhu zrealizovala spoločnosť KS-KOMFORT Komárno s.r.o. viacero zákaziek v štátnych inštitúciách, školách, komerčných priestoroch, administratívnych a bytových objektoch, športových, verejných a súkromných priestoroch po celom území Slovenska.
Popri maloobchode a objektových zákazkách a realizáciách je súčasťou obchodnej činnosti firmy KS-KOMFORT Komárno s.r.o. aj veľkoobchodný predaj drevených a laminátových podláh prostredníctvom partnerov na západnom a strednom Slovensku.

V roku 2011 oslávila spoločnosť 10.výročie nášho fungovania vo veľkolepom štýle. Začiatkom roka uviedla na trh prestížnu značku laminátových a drevených podláh ESPRIT pod záštitou svetovo uznávaného nemeckého výrobcu PARADOR. Vďaka vyvinutému úsiliu si môžete zakúpiť laminátové podlahy a drevené parkety značky Esprit už vo viacerých slovenských mestách. Svoje desaťročné pôsobenie na slovenskom trhu zavŕšila spoločnosť v roku 2012 otvorením prestížneho interiérového štúdia Altiero v Komárne, čím si splnila svoje dlhodobé plány vytvorenia exkluzívneho štúdia na prezentáciu svojho “svetového” sortimentu. Altiero je zamerané na prezentáciu podláh, dverí a tapiet. V blízkej budúcnosti plánuje spoločnosť rozšíriť svoje interiérové štúdiá aj do ďalších slovenských miest.
V novembri 2012 spoločnosť rozšírila svoj bohatý sortiment o ďalší typ produktov – dvierkoviny slovenskej výroby. Široký sortiment na mieru vyrobených dvierok zahŕňa veľké množstvo farieb (od drevených dekorov po najmodernejšie a extravagantné farebné prevedenia), povrchových úprav (drevo, vysoký lesk, matné) i dizajnov (rustikálne, klasické, moderné). V tejto oblasti je spoločnosť KS-KOMFORT Komárno s.r.o. odštartovala úspešnú spoluprácu s viacerými stolárskymi dielňami a je otvorená ďalším možnostiam.

Obchodná činnosť  sa delí na 3 hlavné časti:

  • Veľko a malopredaj parkiet a príslušenstva + odborná pokládka
  • Veľko a malopredaj gumených bezpečnostných povrchov + realizácia
  • Zariadenia na detské ihriská + realizácia