Predstavujeme Vám interiérové štúdio “Altiero”

V januári 2012 sme v centre Komárna otvorili exkluzívne interiérové štúdio zamerané na parkety, dvere a tapety – Altiero. Zavŕšili sme tak našu niekoľkoročnú snahu priniesť do nášho regiónu, čo už dlho postrádal.

Laminátové podlahy a drevené parkety patria v súčasnosti k najobľúbenejším materiálom pre vybavenie domu či bytu. Naša spoločnosť úspešne drží krok s vývojom podlahových dekorov a už od roku 2001 Vám prináša najnovšie trendy v podlahových krytinách, pričom v našom sortimente, okrem klasických drevených dekorov, nechýbajú ani také špeciality ako imitácia kameňa či betónu. O bohatosti ponúkaného sortimentu sa príďte presvedčiť do Altiera. Nájdete tu vyvzorované len laminátové a drevené podlahy najvyššej kvality – PARADOR, ESPRIT a rovnako nechýbajú ani lamináty QUICK STEP. Novinkou v sortimente podlahových krytín sú vinylové podlahy PARADOR s drevenými či kamennými dekormi vhodné nielen do obývacích priestorov, ale svoje miesto si nájdu aj v kúpeľniach.

Obrovské množstvo vzoriek tapiet Vás uchváti a presvedčí, že sme veľmi flexibilní a otvorení aj širšej oblasti interiérového dizajnu. V širokej ponuke nájdete tapety jednofarebné či vzorované; moderné, klasické, ale aj retro; textilné, vliesové či dokonca fototapety. Výber a kombinácie sú prakticky nekonečné.

Neoddeliteľnou súčasťou interiérového dizajnu sú dvere. V Altiere nájdete vzorky vybraných dekorov a štýlov. Nakoľko je ponuka taká široká a výber často takmer nemožný, stačí sa obrátiť na profesionálne vyškoleného pracovníka, ktorý Vás ochotne prevedie nekonečnými možnosťami kombinácií.

Novinkou v našom sortimente sú dvierkoviny slovenskej výroby. Široký sortiment na mieru vyrábaných dvierok zahŕňa veľké množstvo farieb (od drevených dekorov po najmodernejšie a extravagantné farebné prevedenia), povrchových úprav (drevo, vysoký lesk, matné) i dizajnov (rustikálne, klasické, moderné).

Samozrejmou súčasťou ponúkaného interiérového sortimentu je zabezpečenie profesionálnej pokládky a montáže.

Altiero je viac ako interiérové štúdio. Je aj miestom usporadúvania rôznych seminárov pri príležitosti uvedenia noviniek na trh či obchodných stretnutí. Sme otvorení spolupráci s architektmi, dizajnérmi či stolármi. Niekoľkoročné skúsenosti a neustála snaha o pokrok z nás robia spoľahlivého, dôveryhodného a perspektívneho partnera.

Tešíme sa na Vašu návštevu !